Stelaże

  ( ilość produktów: 8 )

  Dobry stelaż zapewni Ci najwyższy komfort snu 

  Jeśli czujesz się zmęczony i cierpisz na problemy ze snem – być może jest to wina niewygodnego łóżka. Czy właśnie urządzasz sypialnię lub pragniesz wprowadzić do niej małe zmiany? Jeżeli tak – nie zapomnij o dobrej jakości stelażu! Łóżko to miejsce, w którym spędza się codziennie wiele czasu, dlatego warto zadbać, aby kojarzyło się z odpoczynkiem i swojego rodzaju oazą.

  Dlaczego stelaż jest tak ważny?

  Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu lub mieszkaniu. Głównym jej meblem jest oczywiście łóżko, w którym spędza się ogromną ilość czasu. Wygodne łóżko ma zadbać nie tylko o nasz zdrowy sen, ale także zdrowy kręgosłup. Niewątpliwie jedną z najważniejszych części łóżka jest dobrze wykonany stelaż. Nie jest tylko podparciem dla materaca, ale dzięki swoim elastycznym listewkom, które przejmują ciężar ciała, pozwala na idealne ułożenie się materaca. Stelaż umożliwia również funkcję przepływu powietrza przez materac i odprowadza z niego wilgoć, co przedłuża jego żywotność. Nawet najlepszy materac bez odpowiedniego stelażu może utracić swoje właściwości. Dobry stelaż to podstawa – i to dosłownie! 

  Jaki stelaż wybrać?

  Stelaż zwiększa komfort leżenia na łóżku, dlatego warto zadbać o to, aby był wykonany z materiałów dobrej jakości. Świetnie sprawdzi się, np. ten wykonany listewek brzozowych lub sosnowych, które zapewnią wytrzymałość. Ciekawą funkcją niektórych stelaży jest możliwość przesuwania suwaków i regulacji twardości i sprężystości. Dzięki takiej opcji bez problemu dostosujesz wszystkie funkcje do swoich preferencji i zapewnisz sobie świetną jakość snu dostosowaną tylko do Twoich potrzeb! W najlepszych modelach stelażów istnieje także system regulacji wysokości zagłówka i podnóżka. Istnieją wersje manualne oraz elektryczne do sterowania pilotem. To doskonałe rozwiązanie zarówno do sypialni dla dorosłych, jak i dla dzieci.

  Kto najbardziej doceni dobrej jakości stelaże?

  Tak naprawdę każdy powinien posiadać dobrej jakości stelaż do łóżka. Idealnie sprawdzi się wtedy, gdy właśnie urządzasz sypialnię lub inny pokój i chcesz wymienić łóżko. Warto jednak pomyśleć również nad zmianą stelaża w takich sytuacjach, kiedy nie możesz się wyspać, budzisz się w nocy, a rano odczuwasz ból kręgosłupa. Stelaż to podstawa każdego łóżka i to właśnie on w dużej mierze odpowiada za jakość snu i sprawia, że rano człowiek jest rześki i wypoczęty. W dobrze wykonany stelaż powinny zaopatrzyć się osoby dorosłe, dzieci, a także seniorzy i pacjenci cierpiący na problemy z kręgosłupem. 

  Stelaże Skandica – odkryj nową jakość snu 

  Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać stelaże Skandica, po pierwsze zwróć uwagę na jakość wykonanych produktów. Firma oferuje stelaże zrobione z najlepszego litego drewna, które gwarantuje wytrzymałość na lata. Stelaże Skandica nie zaczną skrzypieć, a ponadto sprawią, że Twój sen będzie niezwykle komfortowy. Aby wstawać jeszcze bardziej wypoczętym, warto postawić na modele z regulacją zagłówka i podnóżka. Odpowiedni stelaż wydobędzie z materaca to, co najlepsze i będzie świetną inwestycją na wiele lat!

  pixel