O nas

Sięgamy w głąb różnych kultur

SKANDICA to nowa marka meblowa na rynku wnętrzarskim. Specjalizujemy się w stylu skandynawskim. Powstała z miłości do tworzenia i fascynacji pięknem prostego stylu. Zainspirowała nas surowa przyroda i kultura interesującej Skandynawii, obłędny urok jej dzikości i nieodkrytego piękna. Ale to było jeszcze zbyt mało, dlatego sięgamy również w inne zakątki świata, poszukując świeżych inspiracji minimalizmem i najciekawszym designem z całego świata.

Nieograniczone piękno bez sztywnych ram

Rynek przesycił się już narzuconymi stylami. Każdy mebel ma ten sam charakter, jest podobnie zdobiony, a w efekcie wszystkie wnętrza wydają się kopią tego, co już było. Postanowiliśmy absolutnie odrzucić ramy i konwenanse. Chcemy oferować piękno w zupełnie nowej odsłonie. Dlatego podczas projektowania kolejnych linii nowych serii, zapominamy na chwilę o wszystkim, co już powstało. Otwieramy szeroko oczy i sprawiamy, że nasze horyzonty sięgają dalej, niż kiedykolwiek.

Funkcjonalnie i z wygodą

Meble, nawet te najpiękniejsze i najciekawsze wizualnie, muszą wpisywać się bezwarunkowo w konwencję funkcjonalnego komfortu. Mają ściśle określone zadania do spełnienia – i my o tym pamiętamy. Każdy model dopracowujemy tak, aby ułatwiał Państwu życie i sprawiał, że stanie się ono wygodniejsze. Poszukujemy nowoczesnych rozwiązań i wspieramy się najnowszymi technologiami, tworząc prawdziwie dopieszczone ideały branży meblarskiej.

Powiew świeżości pod doświadczonym okiem. SKANDICA - fresh design

Marka SKANDICA powstała stosunkowo niedawno, bo w 2016 roku. Jesteśmy jednak specjalistami i w branży działamy od wielu lat. Widzieliśmy już wiele, stworzyliśmy mnóstwo i mamy nadzieję, że jeszcze bardzo dużo przed nami. Nie lubimy rutyny i – tak samo, jak naszych klientów – nudzą nas banalne schematy, dlatego nie ustajemy w wysiłkach i poszukiwaniu świeżych form, nowych połączeń i nietypowych wzorów. SKANDICA to brak utartych ram, nudnych wzorów i przejedzonych już dawno temu schematów. Z nami każde wnętrze nabierze efektownego blasku nowoczesności.

Świat stoi otworem

W branży meblarskiej do dyspozycji jest mnóstwo surowców. Nie uznajemy ograniczeń i nie dopuszczamy do świadomości, że coś jest niemożliwe. Łączymy drewno, metal, płytę laminowaną, tworzywa, beton i każdy inny surowiec, który wpadnie nam w ręce. To właśnie ten projektowy misz-masz sprawia, że powstałe produkty tworzą tak niesamowity efekt wizualny i same w sobie, stanowią ozdobę każdego wnętrza.

Będziemy rosnąć!

pixel