Reklamacje

Drogi Kliencie,

Dokładamy wszelkich starań, aby meble wyjeżdżające z naszej produkcji do każdego dotarły bez żadnych uszkodzeń oraz długo i bez problemów mogły być przez Państwa użytkowane. Jeśli jednak pojawią się jakieś przeszkody, jesteśmy do dyspozycji, aby je jak najszybciej wyeliminować, by mogli Państwo cieszyć się z zakupionych w skandica.eu mebli.

Pamiętaj, że na każdym etapie reklamacji chcemy być po Twojej stronie. Wyznajemy zasadę, że „prawdziwą jakość pracy działu Obsługi Klienta, poznaje się po tym w jaki sposób podchodzi do reklamacji”. Chcemy, aby nasi Klienci darzyli nas zaufaniem, dlatego zamierzamy wszystko im ułatwiać – również na etapie reklamacji. Przestrzegamy obowiązujących w Polsce jak i w Europie praw Konsumenta. Każda zgłoszona do nas reklamacja jest rozpatrywana zgodnie z kolejnością jej zgłoszenia. Przewidywany czas naszej reakcji na zgłoszenie wynosi 2 dni robocze. Jeżeli nie skontaktujemy się w tym czasie, to może oznaczać, że nie otrzymaliśmy od Ciebie zgłoszenia reklamacyjnego. Prosimy wówczas o ponowny kontakt.

Czas powiadomienia Konsumenta o naszym stanowisku w wypadku reklamowania niezgodności Towaru z Umową wynosi 14 dni.

Problemy z przesyłką kupionych mebli

Pamiętaj, że firma kurierska to firma zewnętrzna, na której działanie nie zawsze mamy wpływ. Dlatego zanim odbierzesz przesyłkę, sprawdź dokładnie przy kurierze, czy opakowanie zakupionego mebla pozostaje nienaruszone. Jeżeli przesyłka jest uszkodzona, nie przyjmuj jej, spisz protokół szkody (kurier ma obowiązek udostępnić Ci formularz) i poinformuj nas o tym fakcie klikając w poniższy przycisk.

Jeśli potencjalne uszkodzenia zostaną stwierdzone już po odjeździe kuriera, należy jak najszybciej, skontaktować się z firmą kurierską.


PRZESYŁKA USZKODZONA W TRANSPORCIE  
ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

OTRZYMAŁEŚ TYLKO CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA     
ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Kupiony mebel posiada wady

W przypadku stwierdzenia wadliwości otrzymanego Towaru lub uległ on uszkodzeniu w trakcie użytkowania poinformuj nas niezwłocznie o tym fakcie klikając w poniższy przycisk.

MEBEL POSIADA WADY/ULEGŁ USZKODZENIU
ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Towar jest niezgodny z Umową

Możesz także złożyć reklamację w naszym Sklepie z tytułu niezgodności Towaru z Umową lub kiedy w otrzymanym Zamówieniu brakuje niektórych elementów. Zgodnie z prawem możesz żądać naprawy lub wymiany Towaru na nowy. Ustosunkujemy się do zgłoszenia i podejmiemy decyzję w zależności czy żądanie jest możliwe do realizacji. W wypadku, gdy żądania są niemożliwe do spełnienia, przysługuje Ci prawo do odstąpienia od Umowy lub obniżenia ceny. Sprzedawcy przysługuje prawo do zbadania przedmiotu reklamacji przez rzeczoznawcę w celu ustalenia czy Towar rzeczywiście jest niezgodny z Umową.

Jeżeli zapoznałeś się z powyższymi informacjami, wyślij zgłoszenie reklamacji klikając w poniższy przycisk.

TOWAR NIEZGODNY Z UMOWĄ/NIEKOMPLETNY
ZGŁOŚ REKLAMACJĘ

Zespół skandica.eu

pixel