Łóżka ze skrzynią na pościel

  ( ilość produktów: 7 )

  Planujesz zakup nowego łóżka do sypialni i zależy Ci na tym, aby było ono nie tylko wygodne, ale też by miało ogromną skrzynię na pościel? W ofercie firmy Skandica znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Łóżka ze skrzynią na pościel zaprojektowane zostały w taki sposób, aby były bardzo pojemne, a przy tym – by gwarantowały komfort snu, który z całą pewnością docenisz. 

  Skrzynia na pościel w łóżko – strefa przechowywania w Twojej sypialni

  Z pewnością doskonale wiesz, że wszelkich szafek, szuflad czy dużych szaf nigdy nie jest za dużo. Zawsze znajdzie się coś, co trzeba gdzieś ułożyć lub schować. Właśnie dlatego w funkcjonalnie urządzonych wnętrzach nie brakuje wielu zróżnicowanych stref przechowywania. Dzięki nim można nie tylko zachować porządek, ale też można z łatwością uniknąć zagracenia mieszkania, co jest szczególnie istotne dla osób, ceniących sobie minimalizm. 

  Stworzenie strefy przechowywania w sypialni będzie o wiele łatwiejsze, jeśli zdecydujesz się na zakup łóżka z szufladą na pościel. W ofercie Skandica znajdziesz łóżka z bardzo pojemnymi skrzyniami, w których zmieści się nie tylko pościel, ale też nieużywane kołdry, poduszki, koce czy maskotki. Z łatwością umieścisz tam również zimowe kurtki i buty, a także nieużywane ubrania. Brzmi dobrze, prawda? A jeśli uwielbiasz sport i potrzebujesz miejsca, sprzęt sportowy możesz umieścić właśnie w skrzyni na pościel – a to dzięki temu, że jest ona dużych rozmiarów, przez co zmieszczą się tam na przykład kijki do nordic walking czy duże sztangi. 

  Dlaczego warto wybrać łóżko ze skrzynią na pościel? 

  Powodów, dla których warto wybrać łóżko ze skrzynią na pościel, jest jednak o wiele więcej. Takie łóżko sprawi, że Twoja sypialnia będzie prezentowała się jeszcze lepiej. Dlaczego? Otóż od teraz na łóżku nie będzie już nieestetycznie wyglądającej, zbierającej roztocza pościeli, rozrzuconych koców czy poduszek. Wystarczy, że rano włożysz całą pościel do skrzyni, a na łóżku rozłożysz tylko swoją ulubioną narzutę. Na tym ułóż kolorowe poduszki o zróżnicowanej strukturze – i gotowe. Sypialnia będzie piękna i uporządkowana – a Ty zyskasz miejsce, w którym złapiesz oddech w ciągu dnia i odpoczniesz od codziennego pośpiechu! 

  Warto także podkreślić, że łóżka ze skrzynią na pościel dobrze sprawdzą się w nieco mniejszych sypialniach, gdzie łóżko z szufladami nie byłoby najlepszym rozwiązaniem. Niestety, aby korzystać z szuflad, należy mieć do nich swobodny dostęp, a to wymaga już pewnej ilości miejsca po obu stronach łóżka. Jeśli więc Twoja sypialnia należy raczej do tych nieco mniejszych, łóżko ze skrzynią na pościel będzie o wiele lepszym wyborem niż to z szufladami. 

  Nowoczesne łóżka ze skrzynią na pościel wyposażone są w specjalne mechanizmy, dzięki którym podnoszenie stelaża ze skrzynią nie wymaga żadnego wysiłku. Dobrym przykładem mogą być łóżka Skandica, gdzie do podniesienia skrzyni wystarczy jeden palec, dzięki specjalnym dźwigniom, które ułatwiają codzienne korzystanie z łóżka. Wykorzystanie dobrej jakości materiałów daje natomiast gwarancję, że wszelkie mechanizmy będą działały w sposób niezakłócony przez wiele kolejnych lat – bez zacinania, skrzypienia czy opadania. 

  Łóżka ze skrzynią na pościel Skandica

  W ofercie firmy Skandica znajdziesz nowoczesne i funkcjonalne łóżka ze skrzynią na pościel. Możesz swobodnie wybierać spośród łóżek z różnych rodzajów drewna – bukowego i sosnowego, łóżek większych i mniejszych i z tapicerowanym zagłówkiem. Jedno jest pewne – z pewnością znajdziesz tutaj idealny mebel dla siebie, który dodatkowo stanie się najważniejszym elementem Twojej sypialni. Co ważne, łóżka ze skrzynią na pościel Skandica inspirowane są stylem skandynawskim, gdzie surowe piękno i prostota łączą się z funkcjonalnością, tak bardzo cenioną przez mieszkańców krajów skandynawskich. Dzięki temu w Twojej sypialni już niebawem może pojawić się mebel, który nie tylko skradnie Twoje serce, ale też sprawi, że każdego ranka wypełniać Cię będzie pozytywna energia, której nie zabraknie przez cały dzień!

  pixel